Продукція > BIVAR > R13-36.0-RG
R13-36.0-RG
R13-36.0-RG Bivar
pgurl_2613289383723400.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipe Round Vertical Green/Red Flexible Bag
Написати відгук
LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Pipe System, 1mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Dia. Low Profile Lens, 36.0in. Length, Square Bi-Color Red/Green LED.
Інші пропозиції R13-36.0-RG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R13-36.0-RG Виробник : Bivar Inc. R13-X.X-XXX.pdf Description: LIGHT PIPE ASSY 4.2MM RD/GN 36"
товару немає в наявності
R13-36.0-RG R13-36.0-RG Виробник : Bivar R13_X_X_XXX-3001601.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Pipe System, 1mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Dia. Low Profile Lens, 36.0in. Length, Square Bi-Color Red/Green LED