Продукція > BIVAR > R15-1.5-RGB
R15-1.5-RGB
R15-1.5-RGB Bivar
pgurl_2613287831226400.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipe Round Vertical Blue/Green/Red Flexible Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 1mm. Fiber Optic Core, 7.0mm. Dia. Low Profile Lens, 1.5in. Length, Rectangular Tri-Color RGB LED.
Інші пропозиції R15-1.5-RGB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R15-1.5-RGB Виробник : Bivar Inc. R15-X.X-XXX.pdf Description: LIGHT PIPE ASSY 7.0MM RGB 1.5"
товару немає в наявності
R15-1.5-RGB R15-1.5-RGB Виробник : Bivar R15_X_X_XXX-3001572.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 1mm. Fiber Optic Core, 7.0mm. Dia. Low Profile Lens, 1.5in. Length, Rectangular Tri-Color RGB LED