R16140N-A10K
R16140N-A10K CTR
Код товару: 31472
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: CTR
Номінал: 10 kOhm
Опис: Вуглецевий потенціометр лінійний, моно
Вид: Поворотний
Розміри: D=17 мм
Потужність: 0,05 W
Шток: 13,5 mm