R191-070-000
R191-070-000 Hammond Manufacturing
r190-r191.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX ALUM GRAY 3.937"L X 2.756"W
Packaging: Bulk
Features: PCB Supports, Watertight
Color: Gray
Size / Dimension: 3.937" L x 2.756" W (100.00mm x 70.00mm)
Material: Metal, Aluminum
Thickness: 0.160" (4.06mm)
Height: 1.969" (50.00mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4X
Container Type: Box
Area (L x W): 10.9in² (70cm²)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ALUM GRAY 3.937"L X 2.756"W, Packaging: Bulk, Features: PCB Supports, Watertight, Color: Gray, Size / Dimension: 3.937" L x 2.756" W (100.00mm x 70.00mm), Material: Metal, Aluminum, Thickness: 0.160" (4.06mm), Height: 1.969" (50.00mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4X, Container Type: Box, Area (L x W): 10.9in² (70cm²), Part Status: Active.
Інші пропозиції R191-070-000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R191-070-000 R191-070-000 Виробник : Hammond Manufacturing r190_r191-1389749.pdf Enclosures, Boxes & Cases Watertight/ThickWall 3.9x2.7x1.9" Diecast