R191-170-000
R191-170-000 Hammond Manufacturing
r190-r191
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX ALUM GRAY 7.87"L X 6.69"W
Packaging: Box
Features: PCB Supports, Watertight
Color: Gray
Size / Dimension: 7.874" L x 6.693" W (200.00mm x 170.00mm)
Material: Thick Wall Aluminum
Thickness: 0.079" (2.01mm)
Height: 3.543" (90.00mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4X
Container Type: Box
Area (L x W): 52.7in² (340cm²)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ALUM GRAY 7.87"L X 6.69"W, Packaging: Box, Features: PCB Supports, Watertight, Color: Gray, Size / Dimension: 7.874" L x 6.693" W (200.00mm x 170.00mm), Material: Thick Wall Aluminum, Thickness: 0.079" (2.01mm), Height: 3.543" (90.00mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4X, Container Type: Box, Area (L x W): 52.7in² (340cm²).
Інші пропозиції R191-170-000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R191-170-000 R191-170-000 Виробник : Hammond Manufacturing r190_r191-1389749.pdf Enclosures, Boxes & Cases Watertight/ThickWall 7.9x6.7x3.5" Diecast