R1D10-053.3
R1D10-053.3 Recom Power
R1S_R1D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 10-SMD Module
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 75%
Current - Output (Max): 152mA, 152mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: -3.3V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 10-SMD Module, Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 75%, Current - Output (Max): 152mA, 152mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: -3.3V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції R1D10-053.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R1D10-053.3 R1D10-053.3 Виробник : RECOM Power R1S_R1D-1709880.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 1W DC/DC 1kV UNREG 5Vin +/-3.3Vout