R1S-053.3-R
R1S-053.3-R Recom Power
R1S_R1D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 1W DC/DC 1kV UNREG 5Vin 3.3Vout.
Інші пропозиції R1S-053.3-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R1S-053.3-R R1S-053.3-R Виробник : RECOM Power R1S_R1D-1709880.pdf Isolated DC/DC Converters 1W DC/DC 1kV UNREG 5Vin 3.3Vout