R1S12-0512 Recom Power
R1S_R1D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 1W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converters - SMD 1W DC/DC 1kV UNREG 5Vin 12Vout.
Інші пропозиції R1S12-0512
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R1S12-0512 R1S12-0512 Виробник : RECOM Power R1S_R1D.pdf DC/DC Converters - SMD 1W DC/DC 1kV UNREG 5Vin 12Vout