R201-080-000 Hammond Manufacturing
R200,R201.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX ABS GRAY 3.15"L X 3.15"W
Packaging: Bulk
Features: Watertight
Color: Gray
Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Material: Plastic, ABS
Height: 3.150" (80.00mm)
Design: Split Sides
Ratings: IP66, NEMA 4,4X,12,13
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 HB
Area (L x W): 9.92in² (64.0cm²)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ABS GRAY 3.15"L X 3.15"W, Packaging: Bulk, Features: Watertight, Color: Gray, Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm), Material: Plastic, ABS, Height: 3.150" (80.00mm), Design: Split Sides, Ratings: IP66, NEMA 4,4X,12,13, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 HB, Area (L x W): 9.92in² (64.0cm²).