Продукція > BIVAR INC. > R20BLU-5-0080
R20BLU-5-0080
R20BLU-5-0080 Bivar Inc.
R20BLU-5-0080.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED BLUE CLEAR T/H
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Blue
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 600mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 80°
Height (Max): 6.90mm
Wavelength - Dominant: 470nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Blue, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 600mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 80°, Height (Max): 6.90mm, Wavelength - Dominant: 470nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.