Продукція > BIVAR > R20GRN-5-0080
R20GRN-5-0080
R20GRN-5-0080 Bivar
800d.ashxf2fportals2f02fproducts2fr20grn-5-0080.pdf
Виробник: Bivar
LED Uni-Color Green 4-Pin Tube
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 65
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Green, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 3000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 80°, Height (Max): 6.90mm, Wavelength - Dominant: 521nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R20GRN-5-0080 R20GRN-5-0080 Виробник : Bivar Inc. R20GRN-5-0080.pdf Description: LED GREEN CLEAR T/H
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Green
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 3000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 80°
Height (Max): 6.90mm
Wavelength - Dominant: 521nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia