Продукція > BIVAR > R20WHT-4-0045
R20WHT-4-0045
R20WHT-4-0045 Bivar
R20WHT-4-0045.pdf
Виробник: Bivar
White LEDs White 6000K nm 8000 mcd
на замовлення 604 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COOL WHITE CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: White, Cool, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 8000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 45°, Height (Max): 7.80mm, Wavelength - Dominant: 6000K, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.60mm Dia.
Інші пропозиції R20WHT-4-0045
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 8000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 45°
Height (Max): 7.80mm
Wavelength - Dominant: 6000K
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.60mm Dia