R211-160-000 Hammond Manufacturing
R210, R211 Series.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 6.3"W
Packaging: Bulk
Features: Watertight
Color: Gray
Size / Dimension: 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Height: 3.543" (90.00mm)
Design: Split Sides
Ratings: IP66, NEMA 4,4X,12,13
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 HB
Area (L x W): 44.6in² (288cm²)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 6.3"W, Packaging: Bulk, Features: Watertight, Color: Gray, Size / Dimension: 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Height: 3.543" (90.00mm), Design: Split Sides, Ratings: IP66, NEMA 4,4X,12,13, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 HB, Area (L x W): 44.6in² (288cm²).