R230-090-000
R230-090-000 Hammond Manufacturing
r230.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Enclosures, Boxes & Cases Watertight/FR ABS 4.72x3.54x1.97
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ABS GRAY 4.724"L X 3.543"W, Packaging: Box, Features: Flame Retardant, PCB Supports, Watertight, Color: Gray, Size / Dimension: 4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm), Material: Plastic, ABS, Height: 1.969" (50.00mm), Design: Split Sides, Ratings: IP66, NEMA 4,4X,12,13, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 16.7in² (108cm²).
Інші пропозиції R230-090-000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Box
Features: Flame Retardant, PCB Supports, Watertight
Color: Gray
Size / Dimension: 4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm)
Material: Plastic, ABS
Height: 1.969" (50.00mm)
Design: Split Sides
Ratings: IP66, NEMA 4,4X,12,13
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 16.7in² (108cm²)