R2D-3.15-RGB Bivar Inc.
R2D-X.X-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE ASSY 4.2MM RGB 3.15"
Написати відгук
LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Base Dia. Dome Lens, 3.15in. Length, Rectangular RGB LED.
Інші пропозиції R2D-3.15-RGB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2D-3.15-RGB R2D-3.15-RGB Виробник : Bivar R2D_X_X_XXX-3001755.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Base Dia. Dome Lens, 3.15in. Length, Rectangular RGB LED