R2D12-1512
R2D12-1512 RECOM Power
R2S_R2D-1709994.pdf
Виробник: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 1kV UNREG 15Vin +/-12Vout
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 2W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 83mA, 83mA, Voltage - Input (Min): 13.5V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції R2D12-1512
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2D12-1512 R2D12-1512 Виробник : Recom Power R2S_R2D.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 83mA, 83mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV