Продукція > EBM-PAPST > R2E133-RA29-02
R2E133-RA29-02
R2E133-RA29-02 ebm-papst
ebm_papst_R2E133RA2902.pdf
Виробник: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, RadiCal Series
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP, Power (Watts): 27.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 133mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Width: 55.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CSA, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Motorized Impellers.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2E133-RA29-02 Виробник : EBM Papst R2E133-RA29-02
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
R2E133-RA29-02 Виробник : ebm-papst Inc. Description: AC BACKWARD-CURVED MOTORIZED IMP
Power (Watts): 27.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 133mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Width: 55.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C)