Продукція > EBM PAPST > R2E190-AO84-22
R2E190-AO84-22 EBM Papst
nods.pdf
Виробник: EBM Papst
AC CENTRIFUGAL FAN
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 62.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 400VAC, Size / Dimension: Round - 190mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Width: 68.50mm, Operating Temperature: 131°F (55°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, EAC, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers.
Інші пропозиції R2E190-AO84-22
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Power (Watts): 62.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 400VAC
Size / Dimension: Round - 190mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Width: 68.50mm
Operating Temperature: 131°F (55°C)