Продукція > EBM PAPST > R2E225-BD92-58
R2E225-BD92-58 EBM Papst
381_R2E225.pdf
Виробник: EBM Papst
R2E225-BD92-58
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 175W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Width: 107.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers, Part Status: Active.
Інші пропозиції R2E225-BD92-58
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Power (Watts): 175W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Width: 107.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Motorized Impellers
Part Status: Active
товару немає в наявності
R2E225-BD92-58 R2E225-BD92-58 Виробник : ebm-papst ebm_papst_R2E225BD9258.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, 225mm Round, 230VAC, 60Hz, 175W, 2950RPM, Ball Bearing, IP54