R2E280-AE52-05
R2E280-AE52-05.pdf
Код товару: 191199
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Корпусні та встановлювальні вироби > Вентилятори та аксесуари
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2E280-AE52-05 R2E280-AE52-05 Виробник : EBM Papst r2e280ae5205_eng_pdf.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 280 X 127mm
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
R2E280-AE52-05 R2E280-AE52-05 Виробник : ebm-papst Inc. R2E280-AE52-05.pdf Description: FAN IMPELLER 230VAC 280MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 225W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 280mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Width: 125.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
на замовлення 16 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 18 шт:
на замовлення 13 шт:
на замовлення 108 шт:
R2E280-AE52-05 R2E280-AE52-05 Виробник : EBM-PAPST 2617599.pdf Description: EBM-PAPST - R2E280-AE52-05 - CENTRIFUGAL FAN, 280X125MM, 230VAC
tariffCode: 84145935
Versorgungsspannung: 230VAC
Gebläse: Centrifugal
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 225W
IP-Schutzart: IP44
usEccn: EAR99
Spannungstyp: AC
Luftstrom - m3/min: -
Außentiefe: 125mm
Geräuschentwicklung: -
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: -
Produktpalette: -
productTraceability: No
Rahmengröße: 280mm
directShipCharge: 25
на замовлення 51 шт:
товару немає в наявності
R2E280-AE52-05 R2E280-AE52-05 Виробник : ebm-papst ebm_papst_R2E280AE5205_Datasheet_ENU.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Fan, Backward Curved, 281x281x125mm, 230VAC, 50Hz, 2110m3/h, IP44