R2F-12.0-BLU Bivar Inc.
R2F-X.X-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED CBI 7MM BLU THROUGH HOLE
Packaging: Bag
Current: 20mA
Color: Blue
Voltage Rating: 3.4V
Mounting Type: Through Hole
Lens Type: Clear
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.00mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED CBI 7MM BLU THROUGH HOLE, Packaging: Bag, Current: 20mA, Color: Blue, Voltage Rating: 3.4V, Mounting Type: Through Hole, Lens Type: Clear, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.00mm Dia.
Інші пропозиції R2F-12.0-BLU
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2F-12.0-BLU R2F-12.0-BLU Виробник : Bivar R2F_X_X_XXX-2302357.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flex 2mm 5.1mm FL LENS 12" BL