R2F-12.0-GRN Bivar Inc.
R2F-X.X-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED CBI 7MM GRN THROUGH HOLE
Packaging: Bag
Current: 20mA
Color: Green
Voltage Rating: 3.4V
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED CBI 7MM GRN THROUGH HOLE, Packaging: Bag, Current: 20mA, Color: Green, Voltage Rating: 3.4V, Mounting Type: Through Hole, Lens Type: Clear, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.00mm Dia.
Інші пропозиції R2F-12.0-GRN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2F-12.0-GRN R2F-12.0-GRN Виробник : Bivar R2F_X_X_XXX-2302357.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flex 2mm 5.1mm FL LENS 12" GN