R2F-12.0-RED Bivar Inc.
R2F-X.X-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED CBI 7MM RED THROUGH HOLE
Packaging: Bag
Current: 50mA
Color: Red
Voltage Rating: 2.4V
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED CBI 7MM RED THROUGH HOLE, Packaging: Bag, Current: 50mA, Color: Red, Voltage Rating: 2.4V, Mounting Type: Through Hole, Lens Type: Clear, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.00mm Dia.
Інші пропозиції R2F-12.0-RED
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2F-12.0-RED R2F-12.0-RED Виробник : Bivar R2F-X.X-XXX-880589.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flex 2mm 5.1mm FL LENS 12" RD