R2F-24.0-RED Bivar Inc.
R2F-X.X-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE ASSY 4.2MM RED 24"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Dia. Flat Face Lens, 24.0in. Length, Rectangular Red LED.
Інші пропозиції R2F-24.0-RED
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2F-24.0-RED R2F-24.0-RED Виробник : Bivar R2F_X_X_XXX-2302357.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Dia. Flat Face Lens, 24.0in. Length, Rectangular Red LED