R2F-3.15-RGB Bivar Inc.
R2F-X.X-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE ASSY 4.2MM RGB 3.15"
Packaging: Bag
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 3.2" (81.28mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4.22mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE ASSY 4.2MM RGB 3.15", Packaging: Bag, Color: Red, Green, Blue (RGB), Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 3.2" (81.28mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4.22mm.
Інші пропозиції R2F-3.15-RGB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2F-3.15-RGB R2F-3.15-RGB Виробник : Bivar R2F-X.X-XXX.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Dia. Flat Face Lens, 3.15in. Length, Rectangular Tri -Color RGB LED