R2F-48.0-WHT Bivar Inc.
R2F-X.X-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE ASSY 4.2MM WHITE 48"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Dia. Flat Face Lens, 48.0in. Length, Rectangular White LED.
Інші пропозиції R2F-48.0-WHT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2F-48.0-WHT R2F-48.0-WHT Виробник : Bivar R2F_X_X_XXX-2302357.pdf LED Light Pipes ORCAdapt Flexible Light Pipe System, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Dia. Flat Face Lens, 48.0in. Length, Rectangular White LED