Продукція > RELPOL S.A. > R2M-2012-23-5110
R2M-2012-23-5110 RELPOL S.A.
Виробник: RELPOL S.A.
R2M-2012-23-5110
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max, Operate Time: 8 ms, Release Time: 7 ms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2M-2012-23-5110 Виробник : Altech Corporation Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 24VDC - Max