R2S12-123.3
R2S12-123.3 Recom Power
R2S_R2D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 1kV UNREG 12Vin 3.3Vout.
Інші пропозиції R2S12-123.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2S12-123.3 R2S12-123.3 Виробник : RECOM Power R2S_R2D-1709994.pdf Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 1kV UNREG 12Vin 3.3Vout