R2S12-1512-R
R2S12-1512-R Recom Power
R2S_R2D.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V 2W
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 1kV UNREG 15Vin 12Vout.
Інші пропозиції R2S12-1512-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2S12-1512-R R2S12-1512-R Виробник : RECOM Power R2S_R2D-958354.pdf Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 1kV UNREG 15Vin 12Vout