Продукція > EBM-PAPST > R2S133-AE17-05
R2S133-AE17-05
R2S133-AE17-05 ebm-papst
ebm_papst_R2S133AE1705-1880511.pdf
Виробник: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 133mm Round, 230VAC, 188CFM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EBM-PAPST - R2S133-AE17-05 - Ventilatorgebläse, Baureihe R2E133, IP22, Motorlaufrad, 230 VAC, AC, 133 mm, 91 mm, 165 cu.ft/min, tariffCode: 84145935, Versorgungsspannung: 230VAC, Gebläse: Motorlaufrad, Stromanschluss: 3 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Luftdurchsatz, imperial: 165cu.ft/min, Luftdurchsatz, metrisch: 280m³/h, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 36W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: IP22, usEccn: EAR99, Spannungstyp: AC, Luftstrom - m3/min: 4.67m³/min, Außentiefe: 91mm, Geräuschentwicklung: 55dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 165cu.ft/min, Produktpalette: R2E133, productTraceability: No, Rahmengröße: 133mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2S133-AE17-05 R2S133-AE17-05 Виробник : EBM Papst r2s133ae1705eng.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 164.8CFM/188.34CFM 55dB/58dB
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 12 шт:
Мінімальне замовлення: 2
R2S133-AE17-05 R2S133-AE17-05 Виробник : EBM-PAPST 4170045.pdf Description: EBM-PAPST - R2S133-AE17-05 - Ventilatorgebläse, Baureihe R2E133, IP22, Motorlaufrad, 230 VAC, AC, 133 mm, 91 mm, 165 cu.ft/min
tariffCode: 84145935
Versorgungsspannung: 230VAC
Gebläse: Motorlaufrad
Stromanschluss: 3 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Luftdurchsatz, imperial: 165cu.ft/min
Luftdurchsatz, metrisch: 280m³/h
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 36W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: IP22
usEccn: EAR99
Spannungstyp: AC
Luftstrom - m3/min: 4.67m³/min
Außentiefe: 91mm
Geräuschentwicklung: 55dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 165cu.ft/min
Produktpalette: R2E133
productTraceability: No
Rahmengröße: 133mm
на замовлення 12 шт:
на замовлення 1 шт:
R2S133-AE17-05 Виробник : EBM - Papst Centrifugal_fans_2007_EN.pdf Fan Motorized Impellers 230VAC Round - 133.4mm Dia Ball 188.0 CFM (5.26m?/min) 3 Wire Leads with Splice Terminals Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
товару немає в наявності
Power (Watts): 34.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 133.4mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 188.0 CFM (5.26m³/min)
Width: 91.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)