Продукція > EBM-PAPST > R2S133-AE77-22
R2S133-AE77-22
R2S133-AE77-22 ebm-papst
R2E133-276630.pdf
Виробник: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 133mm Round, 115VAC, 60Hz, 188CFM
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTORIZED IMPELLER, Packaging: Bulk, Power (Watts): 34.00W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 133.4mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3150 RPM, Width: 91.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C), Termination: 2 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP22, Fan Type: Motorized Impellers.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R2S133-AE77-22 R2S133-AE77-22 Виробник : EBM Papst r2e133.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 188CFM 60dB
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Bulk
Power (Watts): 34.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 133.4mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3150 RPM
Width: 91.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 113°F (-25 ~ 45°C)
Termination: 2 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP22
Fan Type: Motorized Impellers
на замовлення 32 шт: