Продукція > HARWIN > R30-1611000
R30-1611000
R30-1611000 Harwin
R30_161.pdf
Виробник: Harwin
Standoffs & Spacers R30 M3 x 10mm THREAD HEX BRASS 5mm A/F
на замовлення 2009 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - R30-1611000 - Abstandhalter, Nylon 6.6, Sechskant, Innengewinde-Innengewinde, M3, 10mm Länge, Produktreihe R30, tariffCode: 74152900, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Gehäuselänge: 10mm, Gesamtlänge: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Außenbreite: 5.5mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-1611000 R30-1611000 Виробник : HARWIN Harwin_Product_Catalog_page_310.pdf Description: HARWIN - R30-1611000 - Abstandhalter, Nylon 6.6, Sechskant, Innengewinde-Innengewinde, M3, 10mm Länge, Produktreihe R30
tariffCode: 74152900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Gehäuselänge: 10mm
Gesamtlänge: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Außenbreite: 5.5mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
R30-1611000 R30-1611000 Виробник : Harwin Inc. Harwin_Product_Catalog_page_310.pdf Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 10MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.394" (10.00mm)
Between Board Height: 0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex