Продукція > HARWIN > R30-1611100
R30-1611100
R30-1611100 Harwin
R30_161.pdf
Виробник: Harwin
Standoffs & Spacers M3 x 11mm THREAD HEX NYLON 5.5mm A/F
на замовлення 1352 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plastic Standoffs, Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M3; L: 11mm; natural, Type of spacer: screwed spacer sleeve, Sleeve shape: hexagonal, Material: polyamide, Internal thread: M3, Spacer length: 11mm, Mechanical elements features: with internal threaded hole on both ends, Flammability rating: UL94V-2, Spanner size: 5.5mm, Colour: natural.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-1611100 R30-1611100 Виробник : Harwin Inc. DRG-01996-Technical-Drawing-Datasheet-R30-161-pdf.pdf Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 11MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.433" (11.00mm)
Between Board Height: 0.433" (11.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
R30-1611100 R30-1611100 Виробник : HARWIN R30-1610600.pdf Category: Plastic Standoffs
Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M3; L: 11mm; natural
Type of spacer: screwed spacer sleeve
Sleeve shape: hexagonal
Material: polyamide
Internal thread: M3
Spacer length: 11mm
Mechanical elements features: with internal threaded hole on both ends
Flammability rating: UL94V-2
Spanner size: 5.5mm