Продукція > HARWIN > R30-1611300
R30-1611300
R30-1611300 HARWIN
R30-1610600.pdf
Виробник: HARWIN
Category: Plastic Standoffs
Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M3; L: 13mm; natural
Sleeve shape: hexagonal
Material: polyamide
Internal thread: M3
Colour: natural
Type of spacer: screwed spacer sleeve
Flammability rating: UL94V-2
Mechanical elements features: with internal threaded hole on both ends
Spanner size: 5.5mm
Spacer length: 13mm
на замовлення 990 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plastic Standoffs, Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M3; L: 13mm; natural, Sleeve shape: hexagonal, Material: polyamide, Internal thread: M3, Colour: natural, Type of spacer: screwed spacer sleeve, Flammability rating: UL94V-2, Mechanical elements features: with internal threaded hole on both ends, Spanner size: 5.5mm, Spacer length: 13mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-1611300 R30-1611300 Виробник : Harwin R30_161.pdf Standoffs & Spacers R30 M3 x 13mm THREAD HEX BRASS 5mm A/F
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
R30-1611300 R30-1611300 Виробник : Harwin Inc. R30-161.pdf Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 13MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.512" (13.00mm)
Between Board Height: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex