R30-1611800
R30-1611800 Harwin Inc.
R30-161.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 18MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.709" (18.00mm)
Between Board Height: 0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
на замовлення 2227 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 18MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.709" (18.00mm), Between Board Height: 0.709" (18.00mm), Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Інші пропозиції R30-1611800
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-1611800 R30-1611800 Виробник : Harwin R30_161.pdf Standoffs & Spacers M3 x 18mm THREAD HEX NYLON 5.5mm A/F