Продукція > HARWIN > R30-1612000
R30-1612000
R30-1612000 HARWIN
HRWN-S-A0009762406-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - R30-1612000 - Abstandhalter, Nylon 6.6, Sechskant, Innengewinde-Innengewinde, M3, 20mm Länge, Produktreihe R30
tariffCode: 74152900
Gewindemaß - Imperial: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Abstandhalter: Sechskant, Innengewinde-Innengewinde
Gewindemaß - Metrisch: M3
euEccn: NLR
Gehäuselänge: 20mm
Gesamtlänge: 20mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Material des Abstandhalters: Nylon 6.6 (Polyamid 6.6)
usEccn: EAR99
Außenbreite: 5.5mm
Produktpalette: R30
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: HARWIN - R30-1612000 - Abstandhalter, Nylon 6.6, Sechskant, Innengewinde-Innengewinde, M3, 20mm Länge, Produktreihe R30, tariffCode: 74152900, Gewindemaß - Imperial: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Abstandhalter: Sechskant, Innengewinde-Innengewinde, Gewindemaß - Metrisch: M3, euEccn: NLR, Gehäuselänge: 20mm, Gesamtlänge: 20mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Material des Abstandhalters: Nylon 6.6 (Polyamid 6.6), usEccn: EAR99, Außenbreite: 5.5mm, Produktpalette: R30, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-1612000 R30-1612000 Виробник : HARWIN R30-1610600.pdf Category: Plastic Standoffs
Description: Screwed spacer sleeve; hexagonal; polyamide; M3; L: 20mm; natural
Colour: natural
Sleeve shape: hexagonal
Material: polyamide
Internal thread: M3
Type of spacer: screwed spacer sleeve
Flammability rating: UL94V-2
Mechanical elements features: with internal threaded hole on both ends
Spanner size: 5.5mm
Spacer length: 20mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
R30-1612000 R30-1612000 Виробник : Harwin R30_161.pdf Standoffs & Spacers R30 M3 x 20mm THREAD HEX BRASS 5mm A/F
Мінімальне замовлення: 9
R30-1612000 R30-1612000 Виробник : Harwin Inc. DRG-01996-Technical-Drawing-Datasheet-R30-161-pdf.pdf Description: HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 20MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.787" (20.00mm)
Between Board Height: 0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex