R30-3013002 Harwin Inc.
R30-301.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: HEX STANDOFF M3 BRASS 30MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standoffs & Spacers M3 x 30mm HEX 5mmA/F 8mm ML/FML NICKEL.
Інші пропозиції R30-3013002
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-3013002 R30-3013002 Виробник : Harwin R30-301-1135805.pdf Standoffs & Spacers M3 x 30mm HEX 5mmA/F 8mm ML/FML NICKEL