R30-4001802
R30-4001802 Harwin Inc.
R25-100.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 18MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 1.181" (30.00mm)
Plating: Nickel
Between Board Height: 0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex
Threaded/Unthreaded: Threaded
Screw, Thread Size: M3x0.5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 18MM, Packaging: Bulk, Gender: Male, Male, Material: Brass, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 1.181" (30.00mm), Plating: Nickel, Between Board Height: 0.709" (18.00mm), Diameter - Outside: 0.217" (5.50mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M3x0.5.
Інші пропозиції R30-4001802
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-4001802 R30-4001802 Виробник : Harwin R30-400-1135046.pdf Standoffs & Spacers M3 x 18mm HEX 5mmA/F 6mm ML/ML NICKEL