R30-6203014
R30-6203014 Harwin Inc.
R25-100.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: ROUND SPACER M3 ALUMINUM 30MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Aluminum
Type: Round Spacer
Length - Overall: 1.181" (30.00mm)
Plating: Passivated
Between Board Height: 1.181" (30.00mm)
Diameter - Outside: 0.197" (5.00mm)
Diameter - Inside: 0.126" (3.20mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND SPACER M3 ALUMINUM 30MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Aluminum, Type: Round Spacer, Length - Overall: 1.181" (30.00mm), Plating: Passivated, Between Board Height: 1.181" (30.00mm), Diameter - Outside: 0.197" (5.00mm), Diameter - Inside: 0.126" (3.20mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Інші пропозиції R30-6203014
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-6203014 R30-6203014 Виробник : Harwin R30-620-1220544.pdf Standoffs & Spacers M3 x 30mm CIRCULAR ALUMINUM 5mm O/D