Продукція > HARWIN > R30-6700794
R30-6700794
R30-6700794 Harwin
R30_670.pdf
Виробник: Harwin
Standoffs & Spacers R30 M3 x 7mm CIRCULAR BRASS 4.75mm O/D
на замовлення 1607 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND SPACER M3 NYLON 7MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: White, Material: Nylon, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.276" (7.00mm), Between Board Height: 0.276" (7.00mm), Diameter - Outside: 0.197" (5.00mm), Diameter - Inside: 0.126" (3.20mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-6700794 R30-6700794 Виробник : Harwin Inc. DRG-02007-Technical-Drawing-Datasheet-R30-670-pdf.pdf Description: ROUND SPACER M3 NYLON 7MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: White
Material: Nylon
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.276" (7.00mm)
Between Board Height: 0.276" (7.00mm)
Diameter - Outside: 0.197" (5.00mm)
Diameter - Inside: 0.126" (3.20mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
R30-6700794 R30-6700794 Виробник : HARWIN R30-6700394.pdf Category: Plastic Standoffs
Description: Spacer sleeve; cylindrical; polyamide; L: 7mm; Øout: 5mm; natural
Type of spacer: spacer sleeve
Sleeve shape: cylindrical
Material: polyamide
Spacer length: 7mm
Outside diameter: 5mm
Internal diameter: 3.2mm