R30-9400300
R30-9400300 Harwin Inc.
R30-940.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: HEX SPACER M3 PLASTIC 3MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: Natural
Material: Plastic
Type: Hex Spacer
Length - Overall: 0.118" (3.00mm)
Between Board Height: 0.118" (3.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3
на замовлення 1265 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX SPACER M3 PLASTIC 3MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Plastic, Type: Hex Spacer, Length - Overall: 0.118" (3.00mm), Between Board Height: 0.118" (3.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex, Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-9400300 R30-9400300 Виробник : Harwin R30-940.pdf Standoffs & Spacers R30 3MM F/L CA 10 450MM 22AWG DIL