Продукція > HARWIN > R30-9400500
R30-9400500
R30-9400500 Harwin
R30-940-1273565.pdf
Виробник: Harwin
Standoffs & Spacers 5mm HEX SPACER USE WITH M3 SCREW
на замовлення 1752 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: HEX SPACER M3 PLASTIC 5MM, Packaging: Bag, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Plastic, Type: Hex Spacer, Length - Overall: 0.197" (5.00mm), Between Board Height: 0.197" (5.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex, Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-9400500 R30-9400500 Виробник : Harwin Inc. DRG-02012-Technical-Drawing-Datasheet-R30-940-pdf.pdf Description: HEX SPACER M3 PLASTIC 5MM
Packaging: Bag
Type: Hex Spacer
Length - Overall: 0.197" (5.00mm)
Between Board Height: 0.197" (5.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm)