R30-9402500
R30-9402500 Harwin Inc.
R30-940.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: HEX SPACER M3 PLASTIC 25MM
Type: Hex Spacer
Length - Overall: 0.984" (25.00mm)
Between Board Height: 0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX SPACER M3 PLASTIC 25MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Plastic, Type: Hex Spacer, Length - Overall: 0.984" (25.00mm), Between Board Height: 0.984" (25.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex, Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Інші пропозиції R30-9402500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-9402500 R30-9402500 Виробник : Harwin R30-940-1273565.pdf Standoffs & Spacers 25mm HEX SPACER USE WITH M3 SCREW