R3G190-RC03-07 ebm-papst Inc.
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: R3G190-RC03-07
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Вентилятор Centrifugal RadiCal 190mm 230VAC 28W Ball Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт.
Інші пропозиції R3G190-RC03-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R3G190-RC03-07 Виробник : EBM - Papst Вентилятор Centrifugal RadiCal 190mm 230VAC 28W Ball Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт