R40-6002502
R40-6002502 Harwin Inc.
R25-100.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: ROUND SPACER M4 BRASS 25MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Material: Brass
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.984" (25.00mm)
Plating: Nickel
Between Board Height: 0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.173" (4.40mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND SPACER M4 BRASS 25MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Material: Brass, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.984" (25.00mm), Plating: Nickel, Between Board Height: 0.984" (25.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.173" (4.40mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M4.
Інші пропозиції R40-6002502
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R40-6002502 R40-6002502 Виробник : Harwin R40-600-1220594.pdf Standoffs & Spacers M4 x 25mm CIRCULAR BRASS 6.5mm O/D