Продукція > KEMET > R49AN33300001M
R49AN33300001M
R49AN33300001M KEMET
R49AN33300001M
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 800VDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm)
на замовлення 782 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 800VDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm).
Інші пропозиції R49AN33300001M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R49AN33300001M R49AN33300001M Виробник : KEMET KEM_F3098_R49_X1_310-1670429.pdf Safety Capacitors 0.33 uF 20% 310VAC 800 VDC