Продукція > KEMET > R49AN368000B1M
R49AN368000B1M
R49AN368000B1M KEMET
KEM_F3099_R49_X1_330-3316875.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 0.68 U 330V
на замовлення 624 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 800VDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm).
Інші пропозиції R49AN368000B1M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R49AN368000B1M R49AN368000B1M Виробник : KEMET R49AN368000B1M.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 20% 800VDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm)