R4E280-AD08-13
R4E280-AD08-13 ebm-papst Inc.
381_R4E280.pdf
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: FAN IMP MTRZD 280X125MM 230VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 105W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 280mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 991.8 CFM (27.77m³/min)
Width: 125.0mm
Weight: 6.2 lbs (2.8 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 67.0dB(A)
Part Status: Active
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 280X125MM 230VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 105W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 280mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 991.8 CFM (27.77m³/min), Width: 125.0mm, Weight: 6.2 lbs (2.8 kg), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 67.0dB(A), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R4E280-AD08-13 R4E280-AD08-13 Виробник : ebm-papst R4E280AD0813_BA_ENU-2949047.pdf Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 280mm Round, 230VAC, 991.8CFM