Продукція > BIVAR > R50YLW-4-0045
R50YLW-4-0045
R50YLW-4-0045 Bivar
R50YLW_4_0045-3002117.pdf
Виробник: Bivar
Standard LEDs - Through Hole Yellow 594nm 6000 mcd
на замовлення 788 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED YELLOW CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Yellow, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 6000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 45°, Height (Max): 7.80mm, Wavelength - Dominant: 591nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.60mm Dia.
Інші пропозиції R50YLW-4-0045
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Yellow
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 6000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 45°
Height (Max): 7.80mm
Wavelength - Dominant: 591nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.60mm Dia