Продукція > BIVAR > R50YLW-V-3045
R50YLW-V-3045
R50YLW-V-3045 Bivar
BIVA_S_A0003683782_1-2538957.pdf
Виробник: Bivar
Standard LEDs - Through Hole Yellow 594nm 4000 mcd
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: LED YELLOW CLEAR T/H, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm), Color: Yellow, Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 4000mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 30°, 45°, Height (Max): 8.60mm, Wavelength - Dominant: 591nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.30mm Dia.
Інші пропозиції R50YLW-V-3045
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Color: Yellow
Size / Dimension: 7.60mm L x 7.60mm W
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 4000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 30°, 45°
Height (Max): 8.60mm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.30mm Dia